Вхід в Парі Матч – вхід на повну версію ПаріМатч в Україні

Размер бонусаСсылкаБренд
300 фриспинов + 3000$
Бонус на ставку 2500 грн
100 спинов + 100%
Другие бонусы ПЕРЕЙТИ

Букмекерська контора Parimatch – лідер на ринку спортивних ставок в Україні, інших країнах колишнього СНД. Компанія, заснована в 1994 році, завоювала репутацію чесної, перевіреного і надійного партнера. Гемблінговая контора пропонує оптимальний вибір ставок за вигідними коефіцієнтами на будь-які спортивні події (понад 20-ти видів спорту).

Представлена ​​на ринку букмекерських послуг в оффлайн і онлайн беттинг. Тому робити ставки на спорт можна як в спеціальних пунктах прийому, відкритих в багатьох великих містах, так і здійснивши вхід на сторінку офіційного сайту Парі Матч з будь-якої точки світу.
форма входу в Парі матч

Парі Матч вхід в обліковий запис офіційного сайту в Україні

Робити ставки на реальні гроші в БК Parimatch, використовувати всі можливості, функціонал інтернет-ресурсу, можна тільки відвідавши офіційний сайт, який розташований на домені parimatch.com.

Для отримання доступу до всіх можливостей, сервісів БК необхідно пройти просту і швидку процедуру реєстрації, авторизації персонального аккаунта. Кнопка реєстрації підсвічена жовтим кольором. Розташована в правому блоці, в верхньому кутку сторінки

Щоб здійснити вхід на сайт Паріматч, необхідно вказати у реєстраційній віконці:

 1. ПІБ;
 2. повну дату народження;
 3. місце проживання (місто, країна);
 4. діючий е-мейл;
 5. контактний номер телефону.

Також потрібно вказати валюту для внесення коштів на депозит, вибрати секретне питання зі списку і вписати відповідь на нього. Ця функція дозволить увійти на сайт, в разі втрати або відновлення пароля. Обов’язково придумайте і внесіть у відповідну графу надійний пароль, що складаються з літер, цифр, інших символів, для входу на сайт Parimatch.

Важливо! При реєстрації облікового запису, щоб не виникло проблем з виведенням виграних на ставках коштів, вносите в відповідні поля реєстраційної форми тільки достовірні дані. Вся інформація про користувача вноситься один раз в систему і її неможливо буде змінити. Міняти можна тільки ПІН-код.

При реєстрації прочитайте угоду, що діють правила БК. Підтвердіть достовірність зазначених даних, перейшовши за посиланням, яка прийде на вказану адресу електронної пошти.

Після створення персонального аккаунта можна користуватися всіма сервісами, які надає букмекерська контора. Вхід в Паріматч UK з України можна здійснювати, використовуючи не тільки ПК, ноутбук, але і мобільний девайс – смартфон, планшет.

вхід в Парі Матч через мобільний

Парі Матч Вхід: як увійти через мобільний додаток

Для всіх, хто вважає за краще мобільний беттинг, розроблена мобільні додатки і мобільна версія сайту. Завдяки такому доповненню Парі Матч вхід став доступний більшій кількості гравців. Скористатися всіма опціями і доступними сервісами мобільного додатка можуть тільки зареєстровані користувачі.

Важливо! Мобільна версія БК Паріматч адаптована під будь-які моделі смартфонів, планшетів з сенсорними дисплеями, що функціонують на ОС Android, iOS, Windows Phone.

Вхід в Паріматч з України через мобільний додаток здійснюється натисканням на спеціальну кнопку, виділену підсвічуванням. Розташована в верхньому кутку дисплея з правого боку.

При вході в Парі Матч зі смартфона, в автоматичному режимі відбувається перенаправлення пристрою на мобільну версію БК.

Встановивши мобільний додаток на свій девайс, зареєстровані користувачі в будь-який час можуть здійснити вхід в повну версію Parimatch. Функціонал програми такий же, як і при відвідуванні ресурсу через браузер на ПК або ноутбуці.

Можливості особистого кабінету

Особистий кабінет доступний гравцям після закінчення і підтвердження реєстрації на офіційному сайті ресурсу. Ідентифікація гемблера відбувається після введення персонального логіна і пароля.

В особистому кабінеті БК Паріматч користувачі можуть:

 • дізнатися інформацію про стан рахунку;
 • налаштовувати, управляти депозитами;
 • парі;
 • отримувати актуальну інформацію про діючі акції;
 • активувати, отримувати бонуси;
 • брати участь в акціях;
 • переглядати свою історію;
 • оформляти заявки на виведення коштів;
 • робити ставки на будь-які види спортивних подій;
 • переглядати трансляції.

При вході користувач отримує всю інформацію та доступ до свого персонального аккаунту без будь-яких обмежень. Будь-які зміни, що вносяться в автоматичному режимі синхронізуються на інших пристроях.

Порада! Якщо при реєстрації облікового запису скористатися спеціальним посиланням, при першому поповненні ігрового балансу Адміністрація Parimatch дарує всім новим клієнтам бонус в розмірі 100% від суми депозиту. Відігравши бонус за правилами акції, після чого виграш можна вивести будь-яким зручним способом.

Для авторизації, входу в обліковий запис, особистий кабінет натисніть на вкладку в правому верхньому куті на офіційному сайті. Буде здійснено вхід в стару або нову версію Parimatch, незалежно від того, використовуєте ви смартфон, планшет, ПК або ноутбук.

FAQ: відповіді на найбільш поширені питання по входу в БК Парі Матч

Нових клієнтів або у тих, хто тільки планує робити ставки в БК Паріматч нерідко виникають питання, пов’язані з обліковим записом, проблемами зі входом.

Чому не вдається використовувати повну версію сайту Паріматч

Блокування в Україні можуть бути введені інтернет-провайдером. Антивірусні ПО, встановлені для захисту девайса також можуть стати причиною відмови доступу до офіційного сайту ресурсу.

Якщо користувач не може потрапити на сайт, причина відмови в доступі може критися в введенні недостовірних даних при реєстрації аккаунта, авторизації облікового запису. Перевірте інформацію, переконайтеся, що стоїть правильна розкладка клавіатури при введенні пароля, логіна.

Що робити, якщо обмежений доступ на сайт Parimatch

Якщо обмежений вхід на сторінку БК Parimatch, для обходу блокування можна скачати і надалі використовувати робочий дзеркало. Функціонал дзеркал, які можна завантажити на свій гаджет з достовірних інтернет-джерел або з офіційного сайту, аналогічний повної версії ресурсу.

При будь-яких спірних ситуаціях, рекомендуємо звернутися в цілодобовий саппорт БК Паріматч. Зв’язатися можна через онлайн-чат або відправивши своє питання по е-мейл.

Пари Матч Украина вхід

Букмекерська контора Parimatch – лідер на ринку спортивних ставок в Україні, інших країнах колишнього СНД. Компанія, заснована в 1994 році, завоювала репутацію чесної, перевіреного і надійного партнера. Гемблінговая контора пропонує оптимальний вибір ставок за вигідними коефіцієнтами на будь-які спортивні події (понад 20-ти видів спорту).

Представлена ​​на ринку букмекерських послуг в оффлайн і онлайн беттинг. Тому робити ставки на спорт можна як в спеціальних пунктах прийому, відкритих в багатьох великих містах, так і здійснивши Пари Матч Украина вхід на сторінку офіційного сайту з будь-якої точки світу.

Пари Матч Україна вхід в обліковий запис офіційного сайту

Робити ставки на реальні гроші в БК Parimatch після того, використовувати всі можливості, функціонал інтернет-ресурсу, можна тільки після того як ви зробили Мари Матч Україна вхід який розташований на домені parimatch.com.

Парі Матч украина вхід та Реєстрація

Для отримання доступу до всіх можливостей, сервісів БК необхідно пройти просту і швидку процедуру реєстрації, авторизації персонального аккаунта. Кнопка реєстрації підсвічена жовтим кольором. Розташована в правому блоці, в верхньому кутку сторінки

Щоб здійснити Парі Матч Украина Вхід, необхідно вказати у реєстраційній віконці:

 1. ПІБ;
 2. повну дату народження;
 3. місце проживання (місто, країна);
 4. діючий е-мейл;
 5. контактний номер телефону;
 6. тепер ви готові зробити Парі Матч вхід на повну версіб

Коментарі3
 1. Іван

  Я люблю спорт.

 2. Олександр

  Добрий день! Як зайти на сайт парі мач з Польщі?

 3. Роман

  Хочу зареєструватися,викидає

Залишити відповідь

БК Париматч