Як скачати Парі Матч на ПК и які переваги у клієнта на Windows

Щоб отримати надійний та безперебійний доступ до сервісів Парі Матч, більшість користувачів вважають за краще завантажувати додаток на свій пристрій. В цьому матеріалі буде розглянута комп’ютерна версія для операційної системи Windows. Як і де скачати клієнта, особливості встановлення на пристрій, огляд інтерфейсу програми та її функціональність.
паріматч на пк

Огляд комп’ютерної версії БК ПаріМатч

Додаток Парі Матч ПК має наступні переваги:

 • Регіональні обмеження, що накладаються на сервіс Парі Матч, втрачають силу у версії додатку для робочого столу («десктопний» варіант). Це відбувається завдяки тому, що програма автоматично знаходить і підключається до робочих дзеркал.
 • Невеликий розмір («вага», на мові досвідчених користувачів) – всього 14 Мб, дозволяє завантажити та встановити цю «прогу» на свій комп’ютер за лічені секунди.
 • Низька потреба у апаратних засобах (пам’ять і таке інше, або ресурсомісткість програми) дозволяє впевнено запускати і комфортно користуватися нею на будь-яких, навіть самих старих й «слабких» комп’ютерах.
  Проте є і певні недоліки. Серед них слід зазначити такі:
 • У версії для ПК не можна використовувати електронні слоти казино, а також карткові ігри.
 • Є велика імовірність, що клієнт для ПК буде повільніший, ніж браузерний (тобто, мережевий) клієнт.

Однак, незважаючи на перелічені недоліки, шанувальники БК продовжують активно використовувати додаток Парі Матч для робочого столу.

Комп’ютерна версія Парі Матч має наступні функції, що стануть доступними кожному користувачеві відразу після встановлення грального додатку:

 1. Реєстрація та верифікація користувача.
 2. Перегляд історії рахунку і докладної статистики.
 3. Введення і виведення коштів усіма способами, які є у доступі на офіційному сайті.
 4. Гра за ставками в популярних видах спорту, таких як футбол, теніс, баскетбол.
 5. Функція перегляду трансляцій спортивних змагань в режимі реального часу доступна тільки користувачам з позитивним сальдо рахунку (тобто, якщо на рахунку є гроші).
 6. Цілодобовий доступ до послуг служби підтримки та правил встановлення ставок.
 7. Інтуїтивний і просунутий пошук шукає за назвою команди або прізвищу спортсмена.
 8. Можна також робити ставки на віртуальний спорт.
 9. Крім того, користувачі програмної версії для ПК можуть брати повноцінну участь в усіх акціях Парі Матч використовуючи свої бонуси.

Як зрозуміло, у версії дескотопного варіанту присутній весь необхідний функціонал для того, щоб повноцінно володіти і керувати своїми ставками, аналізувати їх та отримувати захоплююче задоволення від гри.
parimatch bet client

Де можна скачати цю комп’ютерну версію

Розробники Парі Матч ПК наполегливо застерігають: окрім офіційного сайту parimatch.com, для завантаження додатку краще не користуватися іншими невідомими ресурсами Глобального Павутиння.

Тільки parimatch.com надає безпечну і повноцінну програму-клієнт. Після відкриття офіційної сторінки, треба перейти за посиланням “Проблеми з доступом?” Далі обрати Parimatch Bet. Тільки так гравець зможе скористатися повним переліком функцій сервісу. Такі зважені дії також дозволять убезпечити себе від шахраїв. Не використовуйте піратські версії додатку!

Як завантажити на ПК

Треба пам’ятати, що завантажити додаток Парі Мачт на свій комп’ютер можливо тільки з офіційного сайту міжнародної букмекерської компанії. Якщо через обмеження в вашому регіоні перейти на цей сайт ви не зможете, використовуйте для цього VPN підключення.

Звертаємо вашу увагу ще раз: для самого десктопного додатку програми VPN підключення не потрібне, тому що вона використовує автоматичну систему дзеркал і буде працювати навіть при наявному обмеження.
Перейшовши на сайт, вгорі праворуч натисніть на лінк «Проблеми з доступом», а потім в правій колонці в меню натисніть на розділ «Parimatch Bet Client». Далі скачайте Parimatch PC на свій комп’ютер, згідно простим інструкціям.

Після завантаження, запустіть на своєму комп’ютері інсталяційний файл і зробіть просте встановлення. Інсталятор традиційний і не викликає труднощів у користувачів ПК – налаштування при установці можна залишити за замовчуванням і просто натискати на кнопки для продовження дій. При необхідності можна вибрати директорію установки, а також наявність ярликів на робочому столі, або командній стрічці.

Після встановлення ви можете запустити програму, при цьому підключення VPN вже не буде потрібним. Відразу ж можна увійти у свій існуючий акаунт, або зареєструвати і верифікувати новий профіль. Все, після цього можна робити ставки!

Огляд версії для Windows

Windows – найпопулярніша операційна система в світі. Тому детальніше слід розглянути Parimatch PC саме для неї.

Якщо ви раніше вже користувалися сервісом Парі Матч, то, одразу після відкриття програми, ви впізнаєте знайомі брендові кольори – жовтий і чорний. Крім того, розташування навігаційних кнопок і елементів керування виявиться дивовижно знайомим та звичним для вас, тому що точнісінько повторює елементи офіційного сайту.

Для повноцінного використання авторизуйтесь в своєму акаунті або створіть новий, якщо у вас його ще немає. Зліва після авторизації ви знайдете ринок ставок, зі звичним сортуванням за видами спорту і чемпіонатами.
У головному вікні програми-додатку ви побачите найпопулярніші ставки, які грають на цей час і також зможете прийняти в них участь.

З правого боку інтерфейсу ви побачите інструменти для укладання ставок. Тут є управління всіма параметрами ставки, як і в браузерному варіанті, приваблює також можливість вибору типу і суми ставки.

У розділі «Введення /Виведення коштів» користувач зможе поповнити депозит або зняти виграш. Як було сказано вище, офіційна програма підтримує всі, без винятку, інструменти поповнення і виведення, які є у варіанті сервісу на сайті.

Зі всього описаного вище можна зробити наступний висновок – недоліки Парі Матч для ПК цілком компенсуються вказаними перевагами, особливо можливістю роботи без VPN в регіонах, де цей сервіс заблокований. Наявність 99% функцій, які є на сайті, робить додаток найкращим рішенням для більшості гравців.

Залишити відповідь

БК Париматч