Мобільний додаток БК Паріматч

Топові букмекерські контори для зручності бетторів випускають мобільні додатки. БК “Parimatch” – не виняток. Шанувальники контори в Україні можуть робити ставки на спорт онлайн з телефону де б не знаходилися. Додаток для пристроїв під управлінням iOS і Android виключає прив’язку до стаціонарного комп’ютера, корисно при блокуванні сайту і наділене дружнім інтерфейсом.

Функціонал Парі Матч

Функціонал і набір продуктів програми для ставок нічим не поступається офіційному сайту. Спрощений лише дизайн. У мобільному варіанті контори немає рекламних банерів, довго завантажуються графічних об’єктів і зайвої інформації. Воно набагато компактніше і не займає багато місця (обсяг 3.4 Мб). Перехід між вкладками швидкий, без зависань. Звідси і більш приємна, зручна робота.

Випущене букмекерською конторою Парі Матч додаток для телефонів дозволяє:

 • миттєво виводити виграші;
 • поповнювати депозитний рахунок будь-яким зручним способом;
 • змінювати типи коефіцієнтів;
 • додавати події в ” Вибрані»;
 • виконувати пошук спортивних заходів;
 • робити ставки на Кіберспорт, Live-події, тоталізатор;
 • дивитися історію ставок та ін.

Оновлена телефонна версія ігрової платформи Парі Матч має непоганий набір фільтрів для пошуку, вкладку зі статистичними даними та аналітикою.

Пари Матч приложение

Переваги мобільного додатка Паріматч

Додаток Парі Матч і мобільна версія офіційного сайту дозволяють займатися мобільним беттінгом і отримувати необхідну інформацію про спортивні події в будь — який час-по дорозі на роботу, в офісі, на відпочинку. Це головна перевага ігрової платформи, але є й інші:

 • економія до 67% інтернет-трафіку;
 • доступні всі можливості офіційного сайту;
 • швидкість роботи софта;
 • інтуїтивно зрозумілий інтерфейс;
 • цілодобова підтримка гравців технічним персоналом;
 • доступність ставок в BetGames і Live;
 • миттєвий висновок парі;
 • нова послуга CashOut.

Щоб перейти в більш зручний мобільний формат ставок, потрібно завантажити і встановити на стільниковий телефон ігрову платформу Mobile Parimatch.

Особливості та переваги версії Програми для пристроїв Android

Гравці можуть завантажити Паріматч на Андроїд з операційною системою версії не нижче 4.4. Установка мобільного софта стандартна. Перед інсталяцією необхідно зайти в меню «Налаштування» смартфона, вибрати вкладку «паролі та безпека». Тут дозволити установку мобільних додатків, скачаних зі сторонніх джерел. Відгуки гравців і експертні огляди Парі Матч для Android виділяють ряд переваг ігрової платформи:

 • швидка робота;
 • миттєве прийняття ставки;
 • спрощене меню опцій, продуктів;
 • є можливість пройти реєстрацію новим користувачам;
 • висока безпека ставок.

Сервіс для Андроїд можна скачати на телефон з play market, воно доступне тільки на офіційному сайті букмекерської контори Парі Матч.

приложение Пари Матч на IOS

Характеристики програми для пристроїв iOS

Шанувальники БК Паріматч можуть завантажити додаток на будь-який пристрій під управлінням ОС iOS. Версія операційної системи не повинна бути нижче 9.0. Софт для iPhone має розмір інсталяційного файлу-90 Мб. Його інтерфейс і функціонал нічим не відрізняється від версії для Андроїд. Встановлюють стандартним способом. Софт передбачає можливість реєстрації нового користувача, миттєво реагує на зміну даних. Регулярно оновлюється.

Додаток як спосіб обійти блокування

Букмекер Парі Матч не у всіх країнах здійснює легальну діяльність. Тому офіційний сайт контори підпадає під законні Державні санкції. Його блокують. Обійти блокування можна двома способами:

 • щодня шукати дзеркало букмекера – що незручно;
 • встановити мобільний додаток-процедура інсталяції одноразова, займе 1-2 хвилини.

При блокуванні БК Паріматч мобільна версія сайту не допоможе. Тільки додаток для смартфонів передбачає автоматичне використання альтернативної адреси для зв’язку з сервером.

Дизайн інтерфейсу

Колірна гамма і зовнішній вигляд функціональних кнопок меню повністю повторюють стиль офіційного сайту Parimatch. Інтерфейс ігрової платформи при першому вході може здатися незвичним, але, на думку 97% гравців, мобільний беттінг більш зручний. Центральний блок відведений під розпис подій і список спортивних заходів. Для вибору категорій і додаткових функцій служить бічне меню і кнопки панелі опцій зверху і знизу центрального блоку. Користувачі вважають інтерфейс нудним, але зрозумілим.

Юзабіліті

Розробники в останній версії Програми додали опцію реєстрації, що підвищило зручність використання ігрової платформи. В особистому кабінеті можна отримати інформацію про баланс, акції, формат ставок, історії платежів і вивести виграш, поповнити рахунок. Навігація зручна.

Недоліки мобільного додатка

Користувачі виділяють три основні недоліки-відсутність відеотрансляцій, Live-чату, розділу з результатами матчів.

Ставки через додаток

Укладати парі на спортивні події зручно як в прематчі, так і по ходу заходу. Ставка оформляється моментально. Потрібно вибрати подію і ввести суму. Можна використовувати купони.

Що краще додаток або мобільна версія?

У БК Паріматч мобільна версія вебсайту доступна для використання з телефонів і планшетів. Її дизайн і юзабіліті більш наближені до звичної браузерної версії контори. Але є один мінус. Мобільна версія так само, як оригінальний вебсайт, піддається санкціям з боку регулюючих органів. Тому пошук дзеркала неминучий. Ппріложеніе для смартфонів більш практичне і зручне. Працює скрізь, де є підключення до мережі.

Де завантажити додаток Parimatch?

Софт для мобільних телефонів поширюється в мережі безкоштовно. Інсталяційний файл для пристроїв iOS доступний на app store і офіційному сайті букмекера. А ось власникам смартфонів під управлінням Андроїд доведеться завантажувати файл з розширенням apk на вебсайті безпосередньо. З пошуком софта на play market можуть виникнути складнощі.

 

Залишити відповідь

БК Париматч