Лайв ставки в Парі Матч

Букмекерська контора Парі Матч є однією з найпопулярніших інтернет-майданчиків серед бетторів. Це цілком зрозуміло, адже букмекер пропонує юзерам широку лінію подій, високі коефіцієнти, гарантовані виплати, а також відразу кілька способів поповнення ігрового рахунку і виведення зароблених на ставках грошей.

До переваг цього ресурсу можна віднести відмінну лінію live з великою кількістю матчів і хорошими коефіцієнтами. Тому варто ближче познайомитися з лінією ставок live Парі Матч.
паріматч лайв

Переваги та недоліки лайв ставок

Перевагою лайв ставок у Парі Матч є наявність можливості у гравця скорегувати результати своїх парі. Так як в режимі live відбувається постійна зміна результатів, беттор може вибрати найбільш вдалий для себе результат. Користувач аналізує ситуацію по ходу поєдинку і приймає рішення про здійснення тієї чи іншої ставки.

Безсумнівною перевагою лінії live на сайті букмекера є наявність прямих відеотрансляцій, що дозволяють спостерігати за подіями на матчі в живому, а не в текстовому форматі.

Незважаючи на явні переваги, все ж у live-лінії є деякі мінуси, які, по суті, одночасно є і плюсами таких парі. Гравцеві знадобиться особисто стежити за ходом спортивного поєдинку і приймати швидкі рішення для мінімізації програшу парі. Все це призводить до додаткового нервування і займає багато часу, адже в деяких видах спорту поєдинки можуть тривати сильно довше години.

Окремо варто відзначити наявність на сайті букмекерської контори можливості здійснення ставок в лінії live не тільки на класичні спортивні події, але і на матчі зі світу кіберспорту.

Дана фішка напевно припаде до душі любителям віртуальних баталій, які бажають не просто спостерігати за улюбленими командами і гравцями, а й спробувати заробити на своїх знаннях про кіберспорт гроші.

Лінія live в Парі Матч

Лінія live на parimatch.com дозволяє робити ставки на спортивні події з усіх популярних видів спорту і навіть кіберспортивні поєдинки. При цьому найбільшим розписом подій можуть похвалитися футбол і великий теніс. Так як вся лінія live формується аналітиками букмекерської контори, коефіцієнти в live можуть дещо відрізнятися від коефіцієнтів в лінії live на інших сайтах БК в більшу або меншу сторону.

Так як коефіцієнти в live постійно змінюються, для отримання прибутку на таких парі доведеться постійно стежити за подіями в рамках спортивного поєдинку і приймати швидкі рішення, від правильності яких і буде залежати підсумковий прибуток беттора.

Перевагою лінії live на сайті Парі Матч є те, що паралельно оформленню ставки користувач може стежити за ходом поєдинку через онлайн-відеотрансляцію.
лайв ставки в паріматч

Як зробити ставку в лайві в БК Паріматч

Так як користувальницький інтерфейс на веб-ресурсі БК дуже зручний і простий, навіть недосвідчені беттери зможуть без праці зробити ставку в лінії live Parimatch. Для цього достатньо просто зайти на веб-сайт компанії, пройти авторизацію і перейти у відповідний розділ, після чого вибрати підходящий вид спорту і конкретний матч.

Після вибору результатів сайт автоматично сформує купон, який буде потрібно підтвердити. На наступному етапі в купоні проставляється сума парі. Далі букмекер зарахує ставку, після чого гравцеві залишиться стежити за матчем в режимі онлайн і приймати необхідні рішення для отримання виграшу.

Як правило, більшість користувачів роблять ставки лайв в Парі Матч на тенісні, футбольні, хокейні, баскетбольні та волейбольні поєдинки:

  • Ставки на футбол, як правило, відбуваються на тотал забитих або пропущених голів. Це дозволяє заробити гроші в разі, якщо на останніх хвилинах забивається гол у матчі або ж в ситуації, коли початковий фаворит пропускає м’яч на початку поєдинку.
  • Так як баскетбол і волейбол – це динамічні види спорту для відстеження потрібного моменту, потрібно залишатися сконцентрованим і уважно стежити за ходом подібних поєдинків. Тут важливо зловити той тонкий момент, коли одна з команд почне переламувати хід матчу.
  • На відміну від багатьох видів спорту, представлених в лінії live, теніс – це індивідуальний спорт. Тому результати тенісних матчів залежать безпосередньо від поточної форми спортсменів, їх настрою, травм.

Важливо: багато беттерів користуються як популярними, так і власними стратегіями, що дозволяють їм успішно робити парі в букмекерських конторах.

Успішні стратегії лайв ставок

Для того щоб почати робити ставки в Паріматч лайв і заробляти на цьому гроші, важливо стежити за навколоспортивними подіями, так як успішний беттер – це проінформований беттер. Існують базові правила для ігрової стратегії:

  • прогнози потрібно робити тільки на ті види спорту, в яких ви розбираєтеся;
  • рекомендується ігнорувати завищені коефіцієнти;
  • не можна піддаватися емоціям.

Важливо розуміти, що парі на спорт багато в чому залежать не тільки від аналітичних здібностей користувача, але і від удачі, випадку. Тому не варто сильно засмучуватися у випадках непроходу прогнозу, так як це всього лише гра.

Залишити відповідь

БК Париматч