Що таке ставки на тотал в БК Parimatch?

Размер бонусаСсылкаБренд
Бонус на ставку 2500 грн
300 фриспинов на казино
Другие бонусы ПЕРЕЙТИ

Тотал в Пари матч являє собою сумарну кількість набраних очок, отриманих штрафних карток, скоєних кидків, забитих голів, промахів, здобутих перемог, точних попадань в конкретний відрізок часу і так далі, зроблених однією або ж двома командами за якийсь конкретний часовий відрізок.

Адміністрація букмекерської контори пропонує своїм користувачам зробити ставку на тотал більше або менше. При цьому гравці будуть бачити в лінії варіанти, наприклад, тотал більше 3 або ж тотал менше 6 чи інші варіанти.

Для полегшення розуміння того, як все це працює, розглянемо наступний приклад:

  • є футбольний поєдинок «Баварія» – «Челсі»;
  • при укладанні парі користувач вибрав ТБ (2);
  • при цьому підсумковий рахунок поєдинку склав 4:1;
  • сумма голів перевищила 2, тому ставка зіграла.

тотал в париматч

Що таке ставки на індивідуальний тотал команди?

Такий вид парі в лінії букмекерської контори Паріматч позначається як «ІТ». В даному випадку мається на увазі вчинення парі на кількості забитих голів, шайб, м’ячів, набраних очок певним спортсменом, який виступає в якомусь з індивідуальних видів спорту, наприклад, в тенісі. Також такі парі можуть відбуватися і для поєдинків, які проводяться серед спортивних команд.

Для кращого розуміння того, як все це працює, розберемо приклад ставки на індивідуальний total московського «Локомотива» ТБ 1. У тому випадку, якщо гравці «Локомотива» забивають один гол або ж не забивають взагалі, то зіграє парі на total менше 1.5.

Якщо ж гравцям «Локомотива» вдається забити 2 і більше голів, то зіграє ставка на індивідуальний total більше 1.5.

Також варто розібрати приклад такого парі з індивідуального виду спорту. Наприклад, користувач робить парі: індивідуальний total Рафаеля Надаля більше 12.5 геймів. У разі, якщо поєдинок завершитися з підсумковим рахунком 6:4 або 6:3 на користь Надаля, зіграє ставка на total менше, так як підсумкова кількість набраних геймів Надалем складе 12. Якщо ж Надаль виграє поєдинок, наприклад, з рахунком 6:4, 7:5, то завдяки тому, що йому вдасться набрати 13 геймів зіграє ставка, зроблена на total більше 12.5.

Важливо! Варто пам’ятати про те, що не існує ніяких виграшних стратегій, які гарантовано приносять гроші, тому граючи в букмекерських конторах, перш за все, керуйтеся здоровим глуздом, орієнтуйтеся на статистику і думку професіоналів.

Що таке ставка на тотал з витратою?

Любителям ставок на спорт, особливо початківцям, буде корисно дізнатися про те, що існують не тільки половинчасті ставки на тотал (1.5, 2.5 і так далі), але й цілі (тотал 1, 2, 3 і так далі). Цілі парі на тотал також прийнято називати ставками з імовірною витратою або поверненням.

Припустимо, користувач робить ставку на total 3 голів в футбольному поєдинку. У тому випадку, якщо обидві команди, які беруть участь в матчі, на двох зможуть забити рівно три голи, то така ставка, оформлена гравцем, буде розрахована з коефіцієнтом 1.0. Таким чином ставка повернеться назад беттеру без будь-яких змін. Фактично, мова йде про те, що оформлене парі завершитися для гравця і букмекера в нічию. Тому при такому результаті нікому заробити не вийде.

Важливо! Необхідно відзначити, що оформити парі з поверненням користувач може у всіх видах спорту, доступних на офіційному сайті букмекерської контори, що надає можливість гравцям, які проводять аналітичну роботу, заробляти гроші на подібних угодах, оформлених з букмекерською контрою.

Як правильно робити ставки на тотал?

Для здійснення парі на total, потрібно діяти відповідно до наступної інструкції:

  • виберіть із запропонованого букмекером списку цікаву для себе спортивну подію;
  • клацніть по ставці на total для додавання її в купон;
  • оформіть угоду.

Правила, в принципі, ті ж, що і в інших видах ставок. Вибирайте «верхові» (забивають багато), або «низові» (забивають мало) команди. Слідкуйте за трендами і подіями.

Наприклад, команда з новим тренером починає грати у відкритий футбол. Отже, в її матчах можна ставити на тотал більше. Зворотна ситуація – клуб позбувся головних форвардів (травмовані, продані). Значить, в найближчих матчах команди має сенс перевірити тотал менше.

Головне в ставках на тотал (і ставках взагалі) – не намагайтеся робити їх джерелом доходу (це прямий шлях до банкрутства), які не відігріваються, і не ставте більше, ніж готові програти.

Залишити відповідь

БК Париматч